Zostań Mistrzem Sudoku

Opublikowano: 10 Paź - 17:55

We wtrorek 8 października 2 uczniów naszej szkoły wzięło udział w VIII Powiatowym Konkursie dla uczniów szkół podstawowych dla klas IV – VI „Zostań Mistrzem Sudoku” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Głogowie w ramach XXII Dolnośląskiego Festiwalu Nauk. Uczniowie zanim zakwalifikowali się do powiatu przeszli eliminacje szkolne. Podczas konkursu zmagali się z łamigłówkami sudoku na trzech poziomach trudności.

Miło jest nam poinformować, że mimo dużej rywalizacji uczeń klasy V – Oskar  Piekrski zajął nagradzane 8  miejsce. Wszystkim  uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku szkolnym.