Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Zmiana przejazdu autobusu szkolnego

Opublikowano: 04 Wrz - 13:47

W związku z trwającymi pracami na drodze w miejscowości Modła informuję, że autobus szkolny będzie odbierał i przywoził dzieci na przystanek przy świetlicy w Modłej.

Odjazdy autobusu szkolnego po zakończonych lekcjach:

AUTOBUS 1

 

 

 

 

1

11:50 Wyjazd spod szkoły
11:55 Bądzów I
11:56 Bądzów II
11:59 Golowice
12:18 Potoczek
12:20 Gaiki
12:21 Gaiki I
12:23 Gaiki II
12:24 Zofiówka
12:45 Jerzmanowa- przedszkole
 

 

 

2

12:47 Jerzmanowa – szkoła
12:51 Łagoszów Mały
12:55 Modła
12:57 Kurowice I
12:59 Kurowice
13:02 Łagoszów Mały (dzieci z punktu w Modłej)
13:05 Maniów
        3

 

13:10 Jerzmanowa – szkoła
13:15 Kurów Mały
        4 13:35 Jerzmanowa  – szkoła
13:43 Jaczów
13:46 Smardzów
 

        5

14:00 Jerzmanowa – przedszkole
14:03 Jerzmanowa – szkoła
14:08 Bądzów I
14:09 Bądzów II
14:12 Golowice
14:25 Potoczek
14:27 Gaiki
14:28 Gaiki I
14:35 Gaiki II
14:39 Zofiówka
        6

       

14:59 Jerzmanowa – przedszkole
15:00 Jerzmanowa – szkoła
15:08 Jaczów
15:11 Smardzów
15:18 Jerzmanowa  – przedszkole

 

        7 15:20 Jerzmanowa – szkoła
15:26 Bądzów I
15:27 Bądzów II
15:30 Golowice
15:38 Potoczek
15:40 Gaiki
15:41 Gaiki I
15:43 Gaiki II
15:46 Zofiówka
15:55 Jerzmanowa – szkoła

 

AUTOBUS 2:

 

 

 

1

15:00 Jerzmanowa – przedszkole
15:02 Jerzmanowa – szkoła
15:05 Maniów
15:07 Łagoszów Mały
15:10 Modła
15:11 Kurowice I
15:12 Kurowice
        3

 

15:25 Jerzmanowa – szkoła
15:26 Jerzmanowa – Przedszkole
15:33 Kurów Mały
        4 15:40 Jerzmanowa  – szkoła (przejazd zależny od miejscowości, z których pochodzą uczniowie)

Jaczów, Smardzów, Maniów, Łagoszów Mały, Modła Kurowice, Jerzmanowa