Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Zielona szkoła w Ustroniu Morskim

Opublikowano: 20 Paź - 20:59

18 października klasy IV. i VI. wraz z wychowawcami wyjechały na zieloną szkołę do przepięknej miejscowości nadmorskiej – Ustronia Morskiego. Uczniowie zakwaterowani są hotelu Interferie Cechsztyn. Cały koszt pobytu sfinansowała Fundacja Polska Miedź KGHM. Podczas pobytu dzieci korzystają z inhalacji leczniczych. Zaplanowana jest moc atrakcji. Oprócz lekcji dzieci korzystają z basenu, spacerów brzegiem morza, wycieczek turystycznych ( ogród tematyczny Hortulus w Dobrzycach i Kołobrzeg). Wieczorne atrakcje to dyskoteki, zajęcia integracyjne, ognisko i inne niespodzianki. Wszystkim uczestnikom wyjazdu dopisują dobre humory. Pogoda również sprzyja. Na pewno wyjazd stanowi niezwykłą atrakcję w roku szkolnym.

zobacz zdjęcia