Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

ZIELONA SZKOŁA W KLASACH II

Opublikowano: 01 Gru - 10:48

W dniach 14 – 18 listopada uczniowie klas II przebywali na zielonej szkole w Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie. Nasza grupa składała się z 40 uczniów z klas II a, II b, II c. Program zielonej szkoły wypełniony był wieloma ciekawymi atrakcjami. Sprzyjająca pogoda pozwoliła nam poznać piękno przemkowskich lasów, spędzić miło czas przy ognisku oraz na zabawach na świeżym powietrzu. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem uczestniczyły w warsztatach tkackich, samodzielne dekorowały pierniczki. Uczestniczyliśmy także w interesującym spotkaniu z indiańskim wodzem, który opowiadał o kulturze i zwyczajach Indian. Ciekawym doświadczeniem dla dzieci okazał się wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego we wsi Borówki. Pod okiem specjalistów uczniowie samodzielnie przygotowywali pierogi, które potem były pyszną przekąską. Pobyt na zielonej szkole dostarczył uczniom nowych wrażeń i doświadczeń. Dzieci nauczyły się wielu cennych umiejętności, które na pewno przydadzą się w przyszłości. Do domów wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni, z mnóstwem wspaniałych wspomnień.

zobacz zdjęcia