Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

„Zielona szkoła” w Darłówku

Opublikowano: 21 Paź - 16:16

Zielina szkołaW dniach 13.09-27.09.2017r. uczniowie klas czwartych i szóstych uczestniczyli w „zielonej szkole” w Darłówku, zorganizowanej dzięki pomocy Fundacji KGHM Polska Miedź . Prócz pięknych, nadmorskich krajobrazów i niezłej pogody, na młodzież czekały tam liczne zajęcia i atrakcje: dzieci korzystały z gimnastyki korekcyjnej pod okiem rehabilitantki, miały inhalacje oraz możliwość zabawy w basenie należącym do OW „Gniewko”,gdzie były zakwaterowane. Odbyły się też wycieczki do Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie oraz latarni morskiej w Darłówku, a także rejs statkiem wycieczkowym „Eryk I”. Ponadto organizowane były dyskoteki i wieczory filmowe, dużym powodzeniem cieszyła się Gala Talentów i karaoke.

Znad morza nasze dzieciaki wróciły wypoczęte, zrelaksowane i uśmiechnięte.

Zobacz zdjęcia