ZIELONA SZKOŁA ŚWIERADÓW ZDRÓJ

Opublikowano: 27 Sie - 19:26

Informujjemy, że Gmina Jerzmanowa otrzymała wsparcie Fundacji KGHM Polska Miedź na realizację zadania pn. „Zielona Szkoła dla uczniów szkół podstawowych Gminy Jerzmanowa”.

W ramach projektu zorganizowano 15 dniowy turnus w Hotelu Interferie MALACHIT w dniach 09-23.09.2019

W projekcie wezmą udział uczniowie klasy IV i klas VI. Poniżej oferta przygotoana na wyjazd oraz w załączeniu karta kwalifikacyjna uczestnika wyjazdu:

• zakwaterowanie w pokojach 3,4 i 5- osobowych z łazienkami i TV /14 noclegów/,
  • wyżywienie 3 x dziennie + podwieczorek,
  • suchy prowiant na drogę powrotną,
  • przejazd klimatyzowanym autokarem klasy lux
  • ubezpieczenie NNW
  • 10 seansów w grocie solnej / 5 seansów w tygodniu /
  • wycieczka autokarem do Huty Szkła Julia
  • bezpłatne korzystanie z hotelowego Aquaparku (basen pływacki, basen rekreacyjny z dwoma zjeżdżalniami,  basen wypoczynkowy, basen solankowy, brodzik dla dzieci
  • bezpłatne korzystanie z sali gimnastycznej, siłowni
  • dyskoteki