Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jerzmanowej wraz z księdzem proboszczem parafii p.w. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jerzmanowej zaprasza na uroczyste obchody związane z kanonizacją Jana Pawła II.
Honorowy patronat nad imprezą sprawuje Wójt Gminy Jerzmanowa Lesław Golba. Uroczystości odbędą się 27 kwietnia, od godz. 15.00 przy amfiteatrze w Jerzmanowej.

Harmonogram imprezy:
– występ Celestyny Janowskiej (wraz z mamą, Beatą Janowską)
– występy artystyczne uczniów,
– rozstrzygnięcie konkursów związanych z Janem Pawłem II, wręczenie dyplomów i nagród,
– występ Mateusza Kwapnia wraz z zespołem
– zespół Jaczowiacy
– występ zespołu „Nieobecni” – godz. 19.00
– dyskoteka – od ok. 20.00
– światełko do nieba, pokaz sztucznych ogni – 21.37

Atrakcje towarzyszące:
– pieczenie kiełbasek
– grochówka
– słodki poczęstunek
– mecz piłki siatkowej
– kiermasz z książkami
– malowanie twarzy
– zjeżdżalnie dmuchane i wiele, wiele innych.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Chętni mogą wrzucać datki do puszek Caritasu. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na letni wypoczynek dzieci z parafii.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach.