Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Zakończenie roku szkolnego w naszej szkole.

Opublikowano: 26 Cze - 13:00

Ostatnie dni przed wakacjami to w szkole zawsze czas podsumowań i nagród dla tych, którzy przez cały rok ciężko pracowali. Na czwartkowej Gali Talentów nagrody otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli wybitne wyniki w dziedzinie sportowej, naukowej czy artystycznej. Kaski i karty rowerowe uczniom klas IV wręczył Wójt Gminy Jerzmanowa, pan Lesław Golba. Występy artystyczne dzieci z klas młodszych uświetniły uroczystość. W piątek świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody otrzymali najlepsi uczniowie z klas III-VI. Nagrody Wójta Gminy Jerzmanowa otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższą średnią w swojej klasie. Szóstoklasiści pożegnali się tradycyjnym polonezem.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w uroczystości.
Uczniom życzymy udanych wakacji i …. do zobaczenia za dwa miesiące!

+ Zobacz zdjęcia