Dnia 29 października 2018 r. odbył się szkolny etap Konkursu Piosenki Patriotycznej, Legionowej i Żołnierskiej. Udział wzięło 15 uczniów z klas I-VIII. Uczestnicy rywalizowali w kategoriach solista i zespół w grupie klas I-III oraz IV-VIII. Skład jury stanowiły: pani Dyrektor Mariola Tuz, pani Wicedyrektor Agnieszka Greczyńska-Witkowicz, pani Aneta Wasiluk, pani Magdalena Matylek i pani Beata Janowska.

LISTA NAGRODZONYCH

WERONIKA WOZNIAK

II miejsce – WIKTORIA KRAWCZYK

PATRYCJA DZIUBA

Laureaci I, II i III miejsca solo oraz I miejsc w kategorii zespół reprezentują szkołę podczas Gminnych Obchodów Święta Niepodległości w Jerzmanowej w dniu 10 listopada b.r.

Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Beata Janowska