Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Wycieczka do Wrocławia

Opublikowano: 02 Paź - 08:08

WrocławW ubiegłym roku szkolnym ówczesna klasa IVB wzięła udział w konkursie „Babciu, dziadku – nie daj się oszukać” organizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Głównym celem akcji było propagowanie wiedzy o bezpieczeństwie, edukacja dzieci i seniorów z zakresu bezpieczeństwa osób starszych, zaangażowanie dzieci i młodzież w twórcze działania na rzecz seniorów. Klasa IVB naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem przystąpiła do konkursu. Wspólnie z wychowawcą, panią Barbarą Tuczyńską, uczniowie napisali list, w którym ostrzegają seniorów przed różnymi niebezpieczeństwami

Praca napisana przez uczniów zajęła III miejsce a nagrodą okazał się voucher na lekcję we wrocławskim ZOO. Nagrodę zrealizowaliśmy 27 września bieżącego roku. Wyjazd do Wrocławia okazał się doskonałym połączeniem nauki i dobrej zabawy. Uczniowie zdobyli nowe informacje o ginących gatunkach zwierząt oraz poznali wiele ciekawostek o mieszkańcach ogrodu zoologicznego.

Dzięki zaangażowaniu rodziców, a zwłaszcza przewodniczącego Rady Oddziałowej klasy VB, pozyskaliśmy środki finansowe na dojazd do Wrocławia. Całkowity koszt transportu pokrył Urząd Gminy Jerzmanowa. Dziękujemy rodzicom oraz Wójtowi Gmina Jerzmanowa za wsparcie oraz pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Klasa VB

Zobacz zdjęcia