Grupa przedszkolna Misie Lubisie zaszczyciła swoją obecnością bibliotekę szkolną. Przedszkolaki skorzystały z zaproszenia pani bibliotekarki, Barbary Tuczyńskiej oraz dyrektor szkoły, Marioli Tuz. Zajęcia biblioteczne przebiegały w bardzo radosne atmosferze. Dzięki pomocy wychowawcy, pani Doroty Naumowicz – Krzyżanowskiej oraz pani Genowefy Kasprzyk maluch doskonale poradziły sobie z zdaniami. Przedszkolaki przygotowały też niespodziankę dla pani Basi – przyniosły piękny obrazek oraz zaśpiewały radosną piosenkę.
Mamy nadzieję, że wizyty przedszkolaków w naszej bibliotece wpiszą się na stałe do kalendarza imprez bibliotecznych.
Dziękujemy grupie Misie Lubisie za odwiedziny 🙂

+ zobacz galerię