Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Wiosenne psie psoty – mamy III miejsce

Opublikowano: 14 Cze - 09:14

Z dumą informujemy, iż Paweł Tuczyński, uczeń klasy II naszej szkoły, zdobył III miejsce w kategorii klas 1-3 w VII Powiatowym Konkursie Literackim ” Mój przyjaciel pies”. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie. Zadanie uczniów polegało na napisaniu wiersza lub opowiadania ” Wiosenne psie psoty”. Patronat na wydarzeniem objęli: Głogowskie Towarzystwo Literackie oraz Maria Czerwińska, założycielka Fundacji Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE-NE-KA.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, bowiem jak podkreślają organizatorzy, wpłynęło wiele prac na bardzo wysokim poziomie i wybór laureatów okazał się niezwykle trudny. Za rok kolejną edycja konkursu.

Zobacz zdjęcia