Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Z dumą ogłaszamy, iż uczennica klasy 6a, Karolina Król, została laureatką międzywojewódzkiego konkursu „Listy do przyszłości”. Organizatorami wydarzenia są: Zamek Królewski na Wawelu i TAURON. 100 najlepszych listów napisanych przez uczniów szkół podstawowych znajdzie się w kapsule czasu umieszczonej na Wzgórzu Wawelskim. Konkurs jest elementem projektu”Wawelska Kapsuła Czasu z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę”.
Na konkurs nadesłano 12300 prac z czterech województw. Spośród wszystkich zgłoszonych prac komisja konkursowa wybrała 100 finalistów.
7 listopada odbędzie się uroczystość zakopania kapsuły czasu, na którą oczywiście została zaproszona Karolinka, wraz ze szkolnym koordynatorem konkursu, p. Barbarą Tuczyńską oraz p. dyrektor szkoły, Mariolą Tuz.
Gratulujemy sukcesu i zachęcamy wszyscy uczniów do angażowania się w projekty szkolne i pozaszkolne.