Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Wielki sukces naszej szkoły!

Opublikowano: 14 Sty - 23:03

Z ogromną radością informujemy, że zajęliśmy I miejsce w kategorii klas IV-VI w ogólnopolskim konkursie „Szkoła ma czasie, e-podęczniki w klasie”! Wygraliśmy 30 tabletów i szafkę na sprzęt elektroniczny!
Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu ciekawego scenariusza w oparciu o e-podręczniki. Tego zadania podjęła się pani Barbara Tuczyńska wraz z klasą VI.

Uczniowie na języku polskim pracowali nad tematem „W galerii sztuki”. Następnie na zajęciach komputerowych wykonali swoje portrety w stylu pop-art. Uczestnicy koła dziennikarskiego wykonali plakaty dotyczącego Andy Warhol’a oraz pop-artu. Wszystkie prace zostały wystawione w GBP w Jerzmanowej, gdzie mogli je oglądać mieszkańcy gminy. Każdy etap projektu został sfilmowany. Film można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

22 stycznia przedstawiciele klasy VI wraz z panią dyrektor Mariolą Tuz oraz p. Basią Tuczyńską jadą do Warszawy na uroczyste wręczenie nagród.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

+ zobacz galerię