Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego konkursu Wielka Liga Czytelników. Dzielnie czytali i wytrwale testy rozwiązywali. Do półfinału zakwalifikowały się drużyny w składzie: klasy I-III – Karolina Maciejewska, Wiktoria Krawczyk, Mateusz Knihnicki, klasy IV-VI – Marianna Janusz, Aleksander Witkowicz, Maciej Wołoszyn. W dumą informujemy, że nasi reprezentanci uzyskali bardzo dobre wyniki. Obie grupy zdobyły I miejsce w powiecie. Drużyna I-III zajęła trzecie miejsce w województwie. Drużyna IV-VI znalazła się w pierwszej dziesiątce w województwie. Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników. Uczniowie włożyli bardzo dużo pracy i jesteśmy dumni z ich osiągnięć. 🙂

zobacz zdjęcia