Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Uczniowie klasy III b wraz z wychowawczynią panią Martą Tomasik, zostali zaproszeni do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowej, aby bliżej poznać tradycje wielkanocne związane ze zdobieniem jajek. Najpierw Pani Urszula Sinkowska przybliżyła dzieciom technikę zdobienia jaj woskiem, następnie pokazała narzędzia do pracy: ołówki zakończone szpilką i wosk. Zaprezentowała również własnoręcznie wykonane, przepiękne wzory pisanek. Potem każdy zabrał się do samodzielnej pracy. Uczniowie pracowali z dużą starannością i skupieniem. Na koniec każdy mógł zanurzyć swoje jajko w wybranym przez siebie kolorze i gotową pisankę zabrać do domu.
Serdecznie dziękujemy Pani Patrycji za zaproszenie na bardzo ciekawe warsztaty, które sprawiły nam wiele radości.
Uczniowie klasy IIIB,
wychowawca Marta Tomasik
zobacz zdjęcia