Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

WARSZTATY DOTYCZĄCE WODY

Opublikowano: 24 Paź - 20:46

20171020_WARSZT-WODA-1

Dnia 20.10.2017r w naszej szkole odbyły się prelekcje z warsztatami dotyczące WODY. Zajęcia z klasami I, II i III prowadziła pani Anna Białęcka – pracownik Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji z Głogowa. Przedstawiono uczniom w bardzo przystępny, bajkowy sposób w formie komiksu drogę kropelki deszczu. Uczniowie dowiedzieli się wiele rzeczy o wartości wody. Wspólnie z prowadzącą dzieci wykonały eksperyment. Uczniowie zbudowali własną oczyszczalnie wody używając dwóch rodzajów piasku i kamieni. Na koniec spotkania wszyscy uczniowie otrzymali maskotki.
Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem i zaciekawieniem brali udział w prowadzonych zajęciach. Dzięki warsztatom dzieci pogłębiły wiedzę na temat roli wody na świecie, w życiu człowieka i na temat właściwego gospodarowania jej zasobami.
Organizatorem warsztatów była szkolna pedagog – Edyta Warowna

Zobacz zdjęcia