Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Od kilku lat, jak tradycja mówi, pierwszego dnia wiosny uczniowie nie mają lekcji.
W zamian organizowane są turnieje sportowe, przedstawienia lub tak jak to miało miejsce już po raz trzeci w naszej szkole, pokazy talentów „Mam talent”. Osobami odpowiedzialnymi za organizację Dnia Wiosny były opiekun Samorządu Uczniowskiego, P.Dominika Szumińska, P.Marta Tomasik oraz P.Iwona Gorzelańczyk.
Uczniowie podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe, klasy I-III oraz klasy IV – VI. Zaprezentowali nam występy taneczne, śpiewali piosenki, recytowali wiersze, przygotowali skecze, pokazywali sztuczki sportowe, składali modele z origami. Zresztą najlepiej będzie zaglądnąć do galerii, w której można zobaczyć uczestników naszego wiosennego pokazu talentów.
Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkim poczęstunkiem ufundowanym przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

zobacz zdjęcia