W dniach 14-16 maja bieżącego roku uczniowie z klas V, VI i VII udali się na wycieczkę śladami patrona szkoły – Jana Pawła II. Zwiedzili dom rodzinny Karola Wojtyły w Wadowicach, zażyli górskich spacerów – tak ukochanych przez Papieża – Polaka. Odwiedzili smoka wawelskiego oraz zwiedzali Wawel. Obowiązkowe były zakupy na Krupówkach. Wycieczka Wadowice – Zakopane – Kraków okazała się czasem intensywnego zwiedzania. Nie zabrakło również odpoczynku po górskich wędrówkach w termach podhalańskich oraz parku miniatur w Inwałdzie. Wyjazd zorganizowany przez panią Justynę Figas dostarczył wielu pozytywnych emocji zarówno uczniom, jak i nauczycielom.