Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Opublikowano: 25 Paź - 10:05
Informuję wszystkich zainteresowanych uczniów, że Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej odbędzie się w poniedziałek 29 października w sali 111. 
 
Próby dla klas 4-8 odbędą się tegoż dnia na 1 lekcji, konkurs dla tej grupy na lekcji 2. Klasy młodsze 1-3 mają próbę na lekcji 3, konkurs na lekcji 4. Dodatkowo uczniowie z klas 1-3 mogą zgłosić się na próbę również w piątek 26 października na 3 lekcji do sali Pani A. Wasiluk. Proszę wszystkich o przygotowanie podkładów Mp3 do piątku i przyniesienie do sali 111. 
 
Zapraszam serdecznie wszystkich utalentowanych muzycznie  uczniów do wzięcia udziału w tym konkursie.  Przewidziano nagrody dla wszystkich uczestników.
Beata Janowska