Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS II i III

Opublikowano: 24 Mar - 13:06

 

8 marca 2017roku w naszej szkole odbył się KONKURS ORTOGRAFICZNY. Celem konkursu było propagowanie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną oraz wyłonienie zwycięzców do etapu gminnego, który odbędzie się 22 marca 2017 roku. W konkursie z ortografią zmagało się 18 uczniów (9 z klas drugich, 9 z klas trzecich). Zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętności ich zastosowania w praktyce. Wyniki są następujące:

KLASY II:

I miejsce – Oskar Piekarski

II miejsce – Lena Szajnicka

III miejsce – Hubert Kaczorek

WYRÓŻNIENIA:

Kamila Makowiecka

Kacper Kilian

Katarzyna Pawłowska

KLASY III:

I miejsce – Patrycja Dziuba

II miejsce – Michał Walas

III miejsce – Hanna Sawka

WYRÓŻNIENIE:

Kacper Doleżał

Natalia Gaworczak

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!