Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Opublikowano: 25 Mar - 22:42

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w V edycji akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” .

Akcja organizowana jest przez redaktor TV Wrocław p. Grażynę Orłowską-Sondej email orlowskasondej@gmail.com i rekomendowana przez Dolnoślaskiego Kuratora Oświaty – p. Beatę Pawłowicz.

Akcja jest wartościowym działaniem wychowawczym sprzyjającym pielęgnowaniu pamięci o Polakach, których mogiły znajdują sie na Kresach. Od 1.04.do 30.04.2014r. odbędzie się zbiórka symbolicznych „złotówek”. Puszka znajdować się będzie w sekretariacie szkoły, raz dziennie uczniowie samorządu szkolnego dokonują zbiórki w klasach. Więcej informacji znajdziecie Panstwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy

Opiekun wolontariatu