Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE

Opublikowano: 12 Cze - 14:20

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE
SZKOLNY WOLONTARIAT „ PODAJ POMOCNĄ DŁOŃ” SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM UCZNIOM I ICH RODZICOM ZA AKTYWNE WŁĄCZANIE SIĘ W AKCJE W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM.
Z DNIEM 31 MAJA ZAKOŃCZYŁA SIĘ OSTATNIA AKCJA WOLONTARIATU – ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW I KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA WE WRÓBLINIE GŁOGOWSKIM. DNIA 11.06.2018r. ZEBRANE DARY ZOSTAŁY ODWIEZIONE DO SCHRONISKA.
PONIŻEJ PREZENTUJEMY PROTOKÓŁ ZBIÓRKI ORAZ POTWIERDZENIE ZE SCHRONISKA.
Uczniowie , którzy włączali się w akcje wolontariatu otrzymają dyplomy. Zachęcamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w wolontariacie, bo są i tacy, którzy ani razu nie wykazali się aktywnością przez cały rok
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANYCH WAKACJI
OPIEKUN WOLONTARIATU

Zobacz zdjęcia