Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w apelu poświęconemu odzyskaniu niepodległości przez Polskę. Krótką inscenizację przygotowali uczniowie z klas V., natomiast pieśni patriotyczne wykonały dziewczynki z koła wokalnego, pod kierownictwem p. Beaty Janowskiej. Przepiękną dekorację wykonała p. Iwona Gorzelańczyk wraz z podopiecznymi ze świetlicy szkolnej. Podczas uroczystości uczniowie wysłuchali pieśni patriotycznych, oglądnęli animowaną historię Polski oraz utrwalili sobie najważniejsze fakty związane z rozbiorami o odzyskaniem niepodległości. Rozstrzygnięty został również Konkurs Piosenki Patriotycznej – laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości dziękujemy za współpracę a widzom dziękujemy za aktywny udział w apelu.
Barbara Tuczyńska, Justyna Kaniuczok

Zobacz zdjęcia