Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Święto Konstytucji 3. Maja

Opublikowano: 03 Maj - 20:55

30 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji nadchodzącego Święta Konstytucji 3. Maja. Uczniowie pod okiem pani Magdaleny Matylek przybliżyli nam informacje związane z tym dniem. Jakub Lasota z klasy Va przygotował prezentację multimedialną, w której zawarł najistotniejsze fakty i ciekawostki dotyczące Konstytucji 3. Maja. Niezwykle utalentowana Roksana Borek, jak zwykle wspaniale, odśpiewała pieśń „Wiwat majowa jutrzenko”. Całość poprowadziła Julia Skoczek. Podniosłą atmosferę uroczystości podkreśliły dekoracje oraz odśpiewany hymn państwowy i szkolny.

Pani dyrektor przypomniała wszystkim, że rozpoczął się długi weekend a lekcje odbędą się dopiero w poniedziałek. Bezpiecznego leniuchowania

Redakcja „Info.Szkoły”

zobacz zdjęcia