Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

W dniu 31.01.2019 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej rozegrano eliminacje powiatowe w tenisie stołowym i warcabach w ramach Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi. W turnieju warcabowym wzięło udział  14 uczestników a w turnieju tenisa stołowego 29 uczestników. Turnieje były rozgrywane w  różnych kategoriach wiekowych. Sponsorami  turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Głogowie, Urząd Gminy w Jerzmanowej , Bank Spółdzielczy w Głogowie, Bar-Bud Jerzmanowej . Uczestnicy z Gminy Jerzmanowa mieli zapewnione dowozy i odwozy z terenu całej gminy. Dla zawodników przygotowany był słodki poczęstunek.  Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami  i medalami wręczonymi na zakończenie turnieju przez Panią  Mariolę Tuz . Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze pod okiem sędziów: Iwony Bylińskiej , Moniki Samborskiej, Barbary Francug, Wiktora Sawki, Bogusława Jemioło . Zawodnicy którzy zajęli miejsca od 1 do 6 będą reprezentować Gminę Jerzmanowa  i Starostwo Powiatowe w Głogowie na eliminacjach strefowych które rozegrane zostaną w marcu w Raszówce Gmina Lubin.Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

 

Warcaby

Grupa I –  kl. I do III

  1. Zuzanna Boczulska
  2. Dawid Karawacki
  3. Anna Krawczyk

Grupa II klasy IV –  VI

  1. Jan Niedośpiał
  2. Jakub Lasota
  3. Dominika Bielecka

Grupa III kl.  VII- VIII

  1. Anna Stysiak
  2. Zofia Niedośpiał

 

Tenis stołowy: dziewczęta

Klasy IV-VI :

       1.Olimpia Marszałek

       2.Michalina Dereń

       3.Wiktoria Krawczyk

Klasy VII-VIII

       1.Anna Stysiak

       2. Zofia Niedośpiał

 

Tenis stołowy : chłopcy

Klasy IV- VI

      1.Badowski Marcin

      2.Jacak Wojciech

      3. Pieniężny Jakub

Klasy VII – Gimnazjum

      1.Zukowski Mateusz

      2. Smoczyk Maciej

      3. Barszczyk Krzysztof

 

Seniorzy:

     1.Rybikowski Przemysław

     2.Marian Marszałek

     3. Mateusz Walowski i Zygmunt Górski.

 

                                                         Prezes GUKS ,,Sokł” B. Jemioło