Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Już po raz trzeci nasza szkoła miała przyjemność gościć podróżnika, Pana Sławomira Bieńka, który został zaproszony przez Panią Dominikę Szumińską, żeby tym razem opowiedzieć nam o swojej wyprawie do Afryki, kontynentu położonego na czterech półkulach Ziemi.
Uczniowie klas IV – VII, oglądając przygotowaną prezentację multimedialną oraz nagrane filmy, mogli zobaczyć ciekawe krajobrazy, poznać florę i faunę lasów równikowych czy afrykańskiej sawanny. Na zakończenie podróżnik odpowiadał na pytania, które dotyczyły tej wyprawy.
Dzięki obecności Pana Sławomira Bieńka mogliśmy już poznać Antarktydę i Afrykę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, dzięki któremu możemy poznać takie miejsca na Ziemi, w których do tej pory nie byliśmy, a które zachwycają nas swoim pięknem i różnorodnością.
Zapraszamy do galerii, w której znajdują się zdjęcia z pokazu.

Zobacz zdjęcia