Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Opublikowano: 07 Gru - 11:54

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Jak co roku z niecierpliwością i utęsknieniem wszyscy uczniowie klas I – III czekali na pojawienie się niezwykłego gościa. 6 grudnia  z workiem pełnym prezentów zawitał do naszej szkoły MIKOŁAJ. Wszyscy się bardzo ucieszyli z tej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem dzieci zaśpiewały specjalnie dla niego piosenki, recytowały wiersze. Nie zabrakło konkursów i  wspólnych tańców. W trakcie zabaw dzieci prosiły Mikołaja: „Mikołaju Święty przynieś nam prezenty.”

Mikołaj rozdał dzieciom upominki, na które tak długo czekały. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach dzieci widać było wielkie zadowolenie. Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się  pięknie zaśpiewanymi piosenkami i wspólnym tańcem z Mikołajem.

Dziękujemy Mikołajowi za prezenty i za to, że o nas nie zapomniał. Do zobaczenia w przyszłym roku!