Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

W piątek 29 marca 12 uczniów naszej szkoły wzięło udział w między szkolnym konkursie „Sienkiewiczowski Festiwal Matematyczno – Przyrodniczy” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie. Uczniowie podzieleni byli na dwu osobowe zespoły. Zmagali się z nietypowymi  zadaniami matematycznymi oraz przyrodniczymi. Były to m.in. anagramy, zadania z „zapałkami”, zakupy w sklepie, zadania z mapą, krzyżówki przyrodnicze i matematyczne, tzw. państwa i miasta, zadanie „sprawne rachunki”, czy łamigłówki matematyczne. Miło jest nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty w tym konkursie:

 

I miejsce zajęli uczniowie z klasy 6b– Aleksander Witkowicz i Jan Niedośpiał 

oraz

III miejsce zajęły uczennice z  klasy 6a- Martyna Książek i Nikola Madecka 

 

Wszystkim  uczniom serdecznie gratulujemy.