07 marca naszą szkołę odwiedził genialny animator, wspaniały aktor i nauczyciel pan Stanisław Sielicki. Jak co roku, tak i tym razem, zaproponował nam bardzo ciekawe przedstawienie edukacyjne, Światowid, czyli panorama świata. Dynamiczne widowisko zaciekawiło nas, wzbudziło spore emocje, trzymało w napięciu a także sporo nas nauczyło.

Dowiedzieliśmy się, co to jest totem, odwiedziły nas duchy znanych osób a także bawiliśmy się w piniatę. Uczniowie chętnie angażowali się w każdą zabawę, ponieważ: nie ważne kto wygra, nie ważne kto gra, byleby zabawa była na 102!

Dziękujemy bardzo panu Sielickiemu za przygotowane atrakcje i zapraszamy za rok.

+ Zobacz zdjęcia