Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Rok szkolny 2015/2016 oficjalnie rozpoczęty !

Opublikowano: 01 Wrz - 19:43

Tradycyjnie, 1 września to początek nowego roku szkolnego. Tegoroczna inauguracja w naszej szkole miała szczególnie uroczystą oprawę. Do użytku została oddana nowa część budynku szkoły. Przepiękne nowe sale przybyli zobaczyć, między innymi: Wójt Gminy Jerzmanowa, przedstawiciele lokalnych władz, dyrektorzy placówek dydaktycznych naszej gminy oraz rodzice oraz uczniowie. Ksiądz Piotr Matus odprawił uroczystą mszę świętą, a następnie pobłogosławił nowy budynek.
Pani dyrektor szkoły, Mariola Tuz dziękowała wszystkim zaangażowanym w rozbudowę szkoły. Dzięki ich rzetelnej pracy, uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z nowej bazy dydaktycznej.
Po uroczystym przecięciu wstęgi wszyscy mogli zwiedzić nową część szkoły. Na zakończenie uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny.

Wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych ocen, rodzicom – dumy z wyników ich dzieci a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy.

Na pocieszenie – wakacje już za 10 miesięcy 🙂