Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

PROJEKT ZAPROGRAMUJ PRZYSZŁOŚĆ

Opublikowano: 11 Gru - 14:49

 

Nasza Szkoła zakwalifikowała się do projektu „Zaprogramuj przyszłość”, dzięki któremu blisko 20 000 uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z niewielkich miejscowości nauczy się podstaw programowania i rozwinie umiejętności cyfrowe w praktyce.

Jest to inicjatywa Fundacji Orange i Stowarzyszenia Mistrzowie Kodowania. Organizacje prowadzą ją wspólnie w ramach 9 projektów regionalnych, które uzyskały dofinansowanie ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Zajęcia odbędą się w 222 szkołach publicznych w gminach wiejskich i wiejsko-miejskich w województwach dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, pomorskim, śląskim, warmińsko-mazurskim i zachodniopomorskim.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas I – III do udziału w projekcie.

Więcej informacji na temat projektu na stronie: www.zaprogramujprzyszlosc.edu.pl