Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Opublikowano: 12 Mar - 15:11

Informujemy, że w dniach 17-19 marca 2021r. w naszej Szkole odbędą się próbne egzaminy ósmoklasisty mające na celu diagnozę przygotowania uczniów klas ósmych do egzaminu, który odbędzie się w maju 2021r. Egzamin próbny odbędzie się w trybie stacjonarnym jak najbardziej zbliżonym do egzaminu majowego. Uczniowie podczas kolejnych trzech dni będą sprawdzali swoją wiedzę w zakresie:

17 marca 2021 – języka polskiego,

18 marca 2021 – matematyki

19 marca 2021 – języka angielskiego.

 

Próbny egzamin odbywał się będzie w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi:

WYTYCZNE DOTYCZĄCE ORGANIZOWANIA I PRZEPROWADZANIA

 

WSZYSTKIM UCZNIOM KLAS ÓSMYCH ŻYCZYMY POWODZENIA!!!