Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

prelekcjaDnia 10.10.2017r. w środę w naszej szkole gościliśmy pracowników Komendy Powiatowej Policji  z Głogowa – panią Emilię Molisak i pana aspiranta Łukasza Szubikowskiego z Zespołu ds. polityki społecznej z prelekcją połączoną  z warsztatami dla uczniów klas V, VI i VII dotyczących przemocy rówieśniczej, cyberprzemocy, odpowiedzialności prawnej przestępstw popełnianych przez nieletnich oraz z zakresu profilaktyki uzależnień. Warsztaty były prowadzone w interesujący sposób, bo swoją wypowiedź pracownicy policji ilustrowali ciekawymi  przykładami z doświadczenia w pracy w policji.
Celem spotkania była profilaktyka zachowań ryzykownych i demoralizujących oraz respektowanie norm społecznych. Uczniowie  czynnie brali udział    w zajęciach i wykazywali duże zainteresowanie omawianymi zagadnieniami.

Organizatorem warsztatów była szkolna pedagog

Zobacz zdjęcia