Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Prawa autorskie

Wszystkie prawa zastrzeżone. Teksty, fragmenty, grafika i animacje są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich jest możliwe tylko za zgodą Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej reprezentowanej przez Dyrektora Szkoły.

O ile nie zostało inaczej zapisane, wszystkie znaki handlowe na stronach Szkoły Podstawowej w Jerzmanowej są zastrzeżone.

Strony Szkoły Podstawowej w Jerzmanowej zostały przygotowane z należytą starannością.
Jednak  Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej nie gwarantuje, że na skutek błędów ludzkich lub innych czynników strony zawierać mogą błędy.

Z tego powodu Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej nie ponosi żadnej odpowiedzialności, która pośrednio lub bezpośrednio spowodowała jakiekolwiek straty w wyniku użycia treści tych stron.

Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian na stronach WWW  w dowolnym czasie bez uprzedniego informowania o tym.

Strony Szkoły Podstawowej w Jerzmanowej zawierają linki do innych stron WWW. Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu zamieszczanych tam informacji i treści.