Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Opublikowano: 16 Maj - 10:03

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY 

10 maja 2016 r. naszej szkole  odbył się VII Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Latawiec moich marzeń” – warsztaty twórcze. Tematem przewodnim konkursu były „Rośliny, które kwitną w maju”. Organizatorkami konkursu były  p. Renata Strong i p. Agnieszka Czechowska. Na konkurs przybyły wraz ze swoimi opiekunkami uczennice ze: Szkół podstawowych: nr 3, 6, 12, 14, SP – Jerzmanowa.

Uczennice pracowały w zespołach dwuosobowych na materiale własnym i na materiale przygotowanym przez organizatora konkursu. Prace były wykonane bardzo starannie, pomysłowo i kolorowo, uczennice wykazały się wysoką inwencją twórczą, w swoich pracach zastosowały szereg technik plastycznych.

Jury w składzie: p. R. Strong, p. A. Czechowska, p. J. Strągowska, M. Rączka, p. M. Uliczka, p. B. Janowska, p. M. Matyszek oraz uczennice biorące udział w konkursie wyłoniły zwycięzców.

Przejdź do zakładki konkursów i zobacz całość!