POWIATOWY KONKURS MŁODY EKONOMISTA

Opublikowano: 27 Mar - 21:32

Dnia 20 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Głogowie odbył się powiatowy konkurs ekonomiczny dla uczniów klas III. Kilkudziesięciu uczniów szkół naszego powiatu musiało się wykazać wiedza z różnych dziedzin życia. W ciągu jednej godziny odpowiadali na wiele pytań o różnym stopniu trudności. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu: sposobu oszczędzania gazu, prądu i wody, racjonalne rozliczanie zakupów. Pisali także liczby, rozwiązywali zadania z treścią, łamigłówki i rebusy. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań wiedzą bankowa, ekonomiczną oraz matematyczną. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Oskar Piekarski i Hubert Kaczorek. Chłopcom udało się zdobyć III miejsce, opiekunem była Pani Iwona Gorzelańczyk. Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!