Opublikowano: 11 Cze - 20:36

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie szkoły składają serdeczne podziękowania:
Wójtowi Gminy Jerzmanowa Panu Lesławowi Golbie
Szkolnej Radzie Rodziców
Bankowi Spółdzielczemu w Głogowie

za dofinansowanie wycieczek na Górę Świętej Anny oraz do Krakowa organizowanych w ramach obchodów święta naszej szkoły. Dzięki Państwa uprzejmości i ofiarności cała społeczność szkolna mogła spędzić wspólnie czas, zwiedzając takie piękne miejsca jak Góra Świętej Anny, Zamek w Mosznej, Kraków i Łagiewniki. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazałą pomoc. Pierwszy raz mogliśmy wybrać się razem na wycieczkę śladami naszego patrona Jana Pawła II. Dzięki Państwu mamy wspomnienia, które pozostaną w naszej pamięci na zawsze.