Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego to zawsze niezwykły czas. Uczniowie z wytęsknieniem oczekują wakacji. Nauczyciele podsumowują, ewaluują, podliczają 🙂 W czwartek , 22 czerwca, uczniowie uczestniczyli w dwóch apelach podsumowujących ich osiągnięcia. Czwartoklasiści otrzymali karty rowerowe oraz kaski ufundowane przez Wójta Gminy Jerzmanowej. Nagrodzeni zostali wolontariusze, ekolodzy, czytelnicy oraz sportowcy. Dyplomy i upominki dostali również ci, którzy brali udział w Różnorodnych konkursach. Popołudniową galę zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy Jerzmanowa, pan Lesław Golba, Przewodniczący Rady Gminy Jerzmanowa, pan Tadeusz Kozakowski, przedstawiciel Gminy Jerzmanowa, pani Monika Krawczyk, przedstawiciele Rad Oddziałowych oraz rodzice, uczniowie i pracownicy i szkoły. Popołudniowe spotkanie poświęcone zostało pożegnaniu klas III. które kończą pierwszy etap edukacyjny. Nagrodzeni zostali wyróżniający się uczniowie klas III – VI. Galę przygotowała pani Beata Janowska, która jak zawsze, wspaniale przygotowała artystów do występów wokalnych, tanecznych i recytatorskich.
Wszystkim uczniom i ich rodzicom gratulujemy osiągnięć i życzymy słonecznych wakacji. Do zobaczenia za dwa miesiące 🙂

Zobacz zdjęcia