Podsumowania nadszedł czas

Opublikowano: 18 Cze - 13:50

Ostatnie dni w szkole to zawsze niezwykły czas – czas podsumowań i nagród. 18. czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty apel, na którym zostali nagrodzeni uczniowie z wszystkich klas za różnorodne osiągnięcia. Na apelu uczniowie klas czwartych otrzymali swoje pierwsze prawo jazdy, czyli kartę rowerową. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Jerzmanowa, Lesław Golba, który wręczył czwartoklasistom kaski, aby ich jazda na rowerze była zawsze bezpieczna.  Nagrody oraz dyplomy otrzymali uczniowie, którzy wykazywali w roku szkolnym 2018/2019 talentem sportowym, organizacyjnym, muzycznym, artystycznym oraz uczniowie, którzy brali udział w wielu konkursach organizowanych przez szkołę. Nie zabrakło również nagród i dyplomów dla uczniów, którzy wykazali się postawami ekologicznymi, a także mieli wielkie serce i działali na rzecz szkolnego wolontariatu. Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.