Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Pierwszy Dzień Wiosny

Opublikowano: 24 Mar - 16:21

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły przywitali wiosnę w nietypowy sposób. Wszystkie klasy przygotowywały apetyczne, zdrowe kanapki, po czym nastąpiło wspólne śniadanie. W ramach realizacji programu „Porcja pozytywnej energii” uczniowie poznawali zasady zdrowego odżywiania się. Tematykę zdrowego stylu życia miało przedstawienie teatralne, które przygotowali uczniowie klas I. Bajkowe postacie w zabawny sposób przekonywały uczniów o potrzebie przestrzegania higieny. Kolejnym etapem witania wiosny było przygotowywanie plakatów o tematyce wiosennej. Prace zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym. Tam też można je podziwiać.
Za zorganizowanie tego radosnego dnia dziękujemy pani Anecie, Dominice i Marcie.

zobacz zdjęcia