Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Nowy semestr szkolny rozpoczęliśmy od ważnej uroczystości szkolnej. Uczniowie klas I. zostali oficjalnie przyjęci w poczet Moli książkowych i nareszcie mogą wypożyczać wymarzone książki. Zanim otrzymali oficjalne certyfikaty, musieli wykazać się znajomością popularnych baśni, umiejętnością czytania a rozwiązać ciekawe zagadki literackie. Pasowanie urozmaicił teatrzyk Kamishibai i opowieść o niezwykłym przyjacielu . Pani Dyrektor, Mariola Tuz przyjęła uroczyste ślubowanie złożone przez przedstawicieli klas na najgrubszą księgę znajdującą się w bibliotece. Księga ta jest strażnikiem dobrego obchodzenia się z lekturami. A prośby książek o dobre traktowanie zostały głośno odczytane w trakcie pasowania. Wszystkim pierwszakom gratulujemy i zapraszamy do biblioteki szkolnej

Zobacz zdjęcia