Opublikowano: 05 Gru - 23:07

Uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci w poczet Moli Książkowych!

4 grudnia w naszej szkole miała miejsce ważna uroczystość. Najmłodsi uczniowie zdali egzamin z wiedzy książkowej i zostali pasowani na czytelnika. Uroczystość zorganizowała p. Barbara Tuczyńską. Uczniów pasowała p. Dyrektor Mariola Tuz. Dzieci musiały wykazać się znajomością popularnych baśni, jak również układały alfabet oraz rozpoznawały przedmioty związane ze znanymi tekstami literackim. Wszyscy wykazali się zarówno wiedzą, jak i spostrzegawczością. Od dzisiaj mogą korzystać z wszystkich propozycji literackich naszej biblioteki.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do korzystania z zasobów biblioteki szkolnej.

pasowanie1
pasowanie2