Z duma informujemy, że Julka Kulikowska, uczennica klasy IVA zajęła 2 miejsce w kategorii klas IV-VI w Ogólnopolskim Konkursie „Lapbook – Projekt Rzeka Wisła”.

W Konkursie zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wzięło udział 159 uczniów.
Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.

Wszystkie prace charakteryzowały się bardzo wysokim poziomem wykonania, pomysłowością i kreatywnym podejściem do tematu.
Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych zgodnie z wytycznymi określonymi w regulaminie.

Z naszej szkoły do konkursu przystąpiła też liczna grupa uczniów z klas I-III. Wszystkie prace były bardzo estetyczne i ciekawie wykonane. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.