Od września startujemy Z MegaMisją!!!!!!

Opublikowano: 19 Cze - 09:07
Mamy fantastyczną wiadomość. Nasza szkoła zakwalifikowała się do ogólnopolskiego programu fundacji Orange „MegaMisja”.
 Od września będziemy realizować zajęcia, które nauczą najmłodszych kreatywnego i bezpiecznego korzystania z nowych technologii.

Nasi uczniowie nauczą się m.in.:

• Jak szukać informacji w różnych źródłach
  • Jak bezpiecznie prezentować się w sieci
  • Czym różni się przekaz audio od przekazu video
  • Jakie prawa przysługują autorowi
  • Jak edytować proste grafiki
  • Jak bezpiecznie komunikować się przez media
  • Czym różni się reklama od informacji
  • Jak nagrać i odtworzyć plik video
  • Czym różni się uwiecznienie od upublicznienia wizerunku
Nasza szkoła jest jedną z 250, które zostały wybrane do programu. Zajęcia będą realizowane na świetlicy i w bibliotece szkolnej. placówkę do programu zgłosiła p. Basia Tuczyńska, która zmontowała krótki filmik, promujący zajęcia na świetlicy i w bibliotece.
Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie będą mogli uczestniczyć w nowoczesnych zajęciach pozalekcyjnych.