Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

NOWY ROZKŁAD AUTOBUSÓW PORANNYCH

Opublikowano: 05 Wrz - 11:24

W związku z robotami drogowymi prowadzonymi na trasie autobusów szkolnych poniżej podaję nowy rozkład porannych odjazdów autobusów szkolnych z poszczególnych miejscowości:

Rozkład obowiązuje od 06.09.2017r.:

Zofiówka – 6.45

Golowice – 6.55

Bądzów III – 6.57

Bądzów II – 6.58

Bądzów I – 6.59

Jaczów szkoła (ul. Szkolna) – 7.20

Jaczów ul. Główna (przy wjeździe od Jerzmanowej) – 7.21

Jaczów (przystanek przy piekarni) – 7.37

Smardzów – 7.33

Kurowice I (przystanek przy boisku w przy sali)– 7.37

Kurowice (przystanek przy kościele) – 7.00

Modła – przystanek Kurowice I do odwołania

Maniów – 7.40

Łagoszów Mały – 7.07

Gaiki II – 7.35

Gaiki I – 7.36

Gaiki – 7.37

Potoczek szkoła – 7.38

Potoczek – 7.40

Kurów Mały – 7.20