Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Nowości czytelnicze w bibliotece szkolnej

Opublikowano: 14 Paź - 20:55

Nowości czytelnicze w bibliotece szkolnej

Z radością informujemy, że w bibliotece szkolnej można już wypożyczać książki zakupione w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Pani Basia Tuczyńska składała wniosek w ubiegłym roku szkolnym. Łączna kwota wydana na nowości wydawnicze to 15 000 zł, z czego 3 000 to wkład własny organu prowadzącego. Lista zakupionych książek została oparta o wyniki ankiety do czytelników, którzy mogli określić, jakie pozycje literackie ich interesują. Nauczyciele także zgłaszali zapotrzebowanie na konkretne pomoce dydaktyczne. Dzięki szeroko zakrojonej akcji informacyjnej, teraz w bibliotece każdy może znaleźć dla siebie coś ciekawego. Wypożyczaniu książek towarzyszyły wystawy nowości czytelniczych dla nauczycieli i uczniów. Zapraszamy wszystkich do wypożyczania interesujących książek.

zobacz zdjęcia