Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Noc Bibliotek 2017

Opublikowano: 05 Cze - 17:24

Bardzo nietypową Noc Bibliotek zorganizowały: biblioteka szkolna przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej oraz biblioteka publiczna w Jerzmanowej. Biblioteki zorganizowały pirackie stoisko biblioteczne na festynie z okazji Dnia Dziecka przygotowanym przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej. Nad stanowiskiem bibliotecznym zawisła piracka bandera. Chętne dzieci poszukiwały pirackich skarbów. Nagrodą były słodycze i medale prawdziwego pirata. Na odważnych czekały pirackie smaki – najodważniejsi zgadywali, co piraci jedli podczas swoich wypraw 🙂 Najmłodsi przeglądali książeczki o piratach oraz kolorowali przygodowe kolorowanki. Każdy mógł zrobić sobie pirackie zdjęcie. Punkt biblioteczny był licznie odwiedzany a chętnych do zabaw nie brakowało. Wszystkim, którzy chcieli jeszcze spędzić wieczór z książką – biblioteka publiczna udostępniła księgozbiór do do późnej nocy. Następna Noc Bibliotek – już za rok 🙂

zobacz zdjęcia