Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Niezwykli goście w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej

11 czerwca do naszej szkoły zawitali niezwykli goście. Pani senator RP Dorota Czudowska, wraz z posłem Wojciechem Zubowskim , w obecności wójta Gminy Jerzmanowa oraz zaproszonych rodziców, wręczyli uczniom biorącym udział w konkursie List do Taty. Troje naszych piątoklasistów napisało piękne prace, w których dziękowali swoim tatusiom za wsparcie i miłość rodzicielską. Dwie prace, Aleksandry Drozdowskiego i Kacpra Semeneca, uzyskały wyróżnienie. Aleksander Witkowicz otrzymał nagrodę za udział w konkursie.
Uczniowie klas piątych mieli okazję porozmawiać z panią senator u panem posłem. Padały pytania i codzienną pracę parlamentarzystów i ich obowiązki.
Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze. Pani senator, na ręce pani dyrektor Marioli Tuz, wręczyła okolicznościowe pamiątki dla szkoły.
Czekamy na kolejną edycję konkursu.

Zobacz zdjęcia