Narodowe Czytanie 2018

Opublikowano: 11 Wrz - 10:54

Uczniowie SP w Jerzmanowej czynnie włączyli się w akcję Narodowego Czytania. W tym roku czytaliśmy Przedwiośnie S.Żeromskiego. Uczniowie klas I-III wysłuchali czytania fragmentu książki w wykonaniu pani bibliotekarki, następnie otrzymali pamiątkowe zakładki z pieczątką Narodowego Czytania. Starsi uczniowie wysłuchali fragmentów lektury odczytanych przez Parę Prezydencką, następnie całymi klasami sami zmierzyli się z tekstem S. Żeromskiego. Współne czytanie okazało się niezwykle ciekawym doświadczeniem. MAmy nadzieję, że to spotkanie z książką nie było jednorazową przygodą 🙂 Zapraszamy wszystkich do szkolnej biblioteki po nową porcję literackich doznań.